BOWS CLUB "CHIMERA"

 • Členství
 • Střelnice
 • Kontakt
 • Diskuze
 • Bazar
 • Diskusní fórum

  Diskuzní fórum není moderováno. Pro přispívání do diskuse není nutné se registrovat. Neomezujeme anonymitu přispěvatelů, ale na druhé straně očekáváme, že této možnosti nebudou zneužívat. Chiméra HK nenese odpovědnost za obsah této diskuze.

  CAPTCHA
  Karel
  No pokud jsem se někomu věnoval a učil jsem ho,tak si musel nejprve přečíst pravidla poté jsem si toho člověka vzal na závodech do skupiny a prvidla mu vysvětlil i v praxi.S takovým člověkem problém nebyl.Je pravdou ,že pár lidí jsem k lukostřelbě dostal,ale věnovat se každému nemohu.Pro mne je to jen zábava a tréning,a jsem rád za každého kdo začne střílet v kategorii HU.Z mého hlediska jde tento sport do kytek.Začíná to být finančně náročné a to pozadí není také nikterak povzbudivé.Navíc atraktivních závodú během roku moc není,také rozložení po ČR není zrovna ideální.Další věc jsou vztahy Morava - Čechy,moc to nechápu.Vím že jeden klub nedostal od Svazu víc jak rok příspěvek za pohárový závod.Myslím ,že se tady nic nezmění do té doby,než se najde někdo,kdo se bude chtít pro tento sport obětovat a vzít zodpovědně na svá bedra vedení , již nikterak finančně dotovaného sportu!!
  Standa
  Jestli VS schválí vstup do HDH-IAA musí být připravené stanovy ke schválení. V těchto stanovách již musí být zmíněno že se hlásíme k činnosti této asociace. Ano, několikrát ročně nás předseda asociace zval ke vstupu.. Ano, vstoupíme-li do HDH-IAA bude svaz 3D jako jediný zástupce /svaz/ v této asociaci. Dle stanov HDH ale jistě mohou být jak kluby tak jedinci také členy. Nevylučuje se to. Ale všechny ostatní kluby a jedince bude v ten moment zastupovat svaz a bude organizovat činnost členů v souladu s pravidly a dohodami v HDH-IAA. Tak to bylo i v EAA 3D. Když by nebyly stanovy připraveny muselo by se čekat zase rok do další VS...
  Jirka
  Přečetl jsem si návrh změny stanov Svazu kde se pomalu v každé větě se hovoří o tom,že svaz je členem HDHIAA,že je jediným zástupcem ve sportovní disciplíně 3D v ČR.Po vznesení dotazu na sekretáriu HDHIAA v Maďarsku zda s nimi na toto téma někdo jednal, zatím o tom vůbec nikdo nic neví a plnohodnotného zástupce pro ČR kterého přijali už v HDHIAA přeci máme . Jednal už někdo z výboru s předsednictvem HDHIAA o případném začlenění se do této organizace?Myslím si že změny stanov které se týkají HDHIAA jsou zatím předčasné.
  Robert
  Nápodobně...
  Standa
  Hezký den. U nás sněží.
  Robert
  "...jste to na VS vždy odpráskly ..." ? Na valné hromadě jsem byl jen jednou a na nic takového si nevzpomínám, že by Předsednictvo něco takového předložilo... V zápisech to asi nebude, že? Ledaže by se to tam objevilo dodatečně...
  Standa
  Kecy. Jsou to učňové Karla Orsága z Chiméry a na jeho doporučení dostali licenci. Ještě vydrž 6 dnů a pak to dělej klidně ty. Voláme roky po systému schvalování a doporučování od zkušených trenérů či střelců ale zatím jste to na VS vždy odpráskly a teď voláš po odpovědnosti. Tu máme všichni společně. Vy nechcete žádnou regulaci. Stávající předsednictvo ano.
  Robert
  Standa napsal: "Bude se muset skutečně vyřešit způsobilost i dospělých střelců. Teď na Kokoříně byli dva střelci...-nový-a ti absolutně neznali pravidla ..... ale bylo to na vyloučení kvůli bezpečnosti ostatních." Velmi, ale velmi by mne tedy zajímalo, kdo (asi Svaz...) jim tedy vydal po zaplacení členského poplatku střeleckou licenci a ani se jich nezeptal, kdo a kde je "učil" střílet a zda už absolvovali nějaký závod či zda alespoň četli pravidla... Svaz tedy bude dbát na to, aby tohle uměli děti a pokud NEPROKÁŽOU "dovednost a připravenost (a patřičný věk)", tak nikam nemohou a to ani za doprovodu zákonného zástupce, ale dospělých se nikdo neptá. Hlavně, že zaplatili a můžeme vykázat narůstající členskou základnu, která sponzory a státní instituce poskytující dotace a příspěvky stejně nezajímá, pokud to nejsou děti...
  Standa
  Máš na mysli papír /formulář/ nebo skutečné lidi?
  turbo
  no to jsme mohli - kdyby jsme nějakou měli.....
  Standa
  Kandidátku jste měli poslat v nějakém termínu na svaz abychom ji mohli vyvěsit a kluby projednat.Viz. zaslané dokumenty z předsednictva svazu.
  turbo
  navrh kandidátky připravujeme, není to zase taková sranda . anž to FURT SE NĚCO DĚJE. když to pujde rychle - tak v uterý to bude vyvěšeno na našich strankách ( SŘ ikandidátka).
  Standa
  Měli by to mít všichni k dispozici předem aby to mohli v klubech odsouhlasit a posoudit který návrh je životaschopnější. Dosud nepřišla jediná kandidátka do předsednictva svazu. Jakou máte představu že to může jít dál? Nejsou kandidáti, není předsednictvo, budeme tedy jednat o rozpuštění svazu?
  chipper
  Stačí pouze nepatrně přepsat soutěžní řád a je po dohadech není potřeba nic sáhodlouze připravovat
  Standa
  Něco sepište a pak to řiďte. Je to ale za týden a ty materiály již měly viset na webu pro každého... Úkolovat jiné je snadné.