BOWS CLUB "CHIMERA"

 • Členství
 • Střelnice
 • Kontakt
 • Diskuze
 • Bazar
 • Bazar / Vetešnictví

  V sekci bazar jsou zobrazeny všechny inzeráty které jsem zadali návštěvníci těchto stránek. Inzeráty lze řadit a vybírat dle kategorií. Pokud máte o určitou inzerovanou věc zájem kontaktujte prosím prodejce pomocí emailu, který je zobrazen u příslušného inzerátu. Jakékoliv připomínky a návrhy ohledně bazaru můžete vložit do diskuze tohoto webu.

  Obrázek:
  Popis
  CAPTCHA

  Pokuď máte zájem začít s lukostřelbou ale chybí vám vybavení, napište zde. Jsme schopni zabezpečit výbavu od všech významních výrobců za příznivé ceny. Napište zde nebo na poptavka@chimerahk.cz

  Výbava 
  Přidal : Mira (Mira.Czech@seznam.cz)
  Kategorie : Luky
  Prodam lukostřeleckou výbavu - luky Oak ridge hardwood v síle 45lb a 35lb, kožený toulec, tabs, nátepnik, náhradní tětivy, šípy. Cena komplet 8000,-
  Cena:8000
  luk Kiowa 52" 40 lb  
  Přidal : Daniel Středa (danstred@seznam.cz)
  Kategorie : Luky
  Prodám luk Bearpaw Kiowa délka 52" síla 40 lb pro praváka model 2018. Luk je vhodný spíše pro menší postavy s nátahem do 28", používaný ale v top stavu . jen osobní odběr okres Náchod nebo 3d závody.
  Cena:7300
  Terčovnice velká DOUBLE polimix + INS DURA 30 
  Přidal : Honza (613-4@seznam.cz)
  Kategorie : Terče
  Prodám terčovnici v rozměrech 580x760x185mm s výmněnným inserte 30cm (paměťová pěna) váha cca 5,5kg
  Cena:1250
  Reflexní lovecký luk 
  Přidal : Pavel Palička (palicka@atlas.cz)
  Kategorie : Luky
  Prodám celolepený plně profesionální, reflexní lovecký luk vhodný do přírody ke střelbě na klasické terče a terče 3D. Luk je rok starý, důvodem prodeje je přechod na silnější verzi(kupuji si stejný model). Luk má drobné oděrky a je ve verzi LH (nátah tětivy levou rukou).
  Cena:2500
  Hoyt Helix 32 lbs 
  Přidal : Lukáš (lukaszadrobilek@seznam.cz)
  Kategorie : Luky
  Prodám minimálně střílený Hoyt Helix síla 32 lbs s příslušenstvím a přepravním kufrikem. Stav nového. 606538655
  Cena:14000
  Ragim WILDCAT reflexní luk 64", 32Lbs 
  Přidal : Radek Vojta (daxi01cz@gmail.com)
  Kategorie : Luky
  Prodám Ragim WILDCAT reflexní luk 64", 32Lbs, pravý. K tomu tři duralové šípy(jeden nutno opravit), čtyři dřevěné šípy, základku(již na luku), button, vosk na tětivu, náhradní letky, chránič na prsty a předloktí. Luk je pouze zánovní, střílený jen párkrát.
  Cena:3400
  ILF ramena c/f 70'38" 
  Přidal : Vit H. (cottonj@seznam.cz)
  Kategorie : Luky
  Prodám zcela nová a nikdy nestřílená reflexni ramena Sanlida Athletics 7, délka 70', síla nátahu 38lbs. Konstrukce strukturovaný karbon a vrstvená pěna. Ramena jsou koupená v dubnu na zahraničním eshopu, originál účet samozřejmě dodám s rameny. Bohužel jsem po objednání musel na operaci s kýlou, takže jsem je nemohl ani vyzkoušet, a teď musím přejít na lehčí ramena. Stav zcela nových ramen. Poštou nebo osobní odběr v Praze.
  Cena:3700
  Sportovní kuše Grizzly 
  Přidal : Robert Blažek (blazek007@seznam.cz)
  Kategorie : Luky

  Prodám sportovní kuši Grizzly Tuned od kanadské firmy Excalibur. Kuše je téměř nová, vystřeleno cca 100 střel, nemám na to čas. Počáteční rychlost 305FPS, nátahová síla 220Ibs. Má klasickou pojistku spouště, tlumič tětivy. Kuše zakoupena na stránkách www.kuse.cz jako set s terčovnicí a náhradní obal, vosk na tětivu, toulec na šípy přes rameno, držák šípů na kuši, napínák, 12 šípů. Odborně osazeno a nastřeleno. Je stále v záruce do 15/3/2020. Originál faktury součástí prodeje. Původní cena za set 21 tis - nyní 14 tis. Více fotografií pošlu rád na email, nejde mi sem vložit více fotek. V případě zájmu prosím pište na email, ozvu se Vám, jakmile budu moci.

  Cena:14000
  Prodám ramena KAYA K3 Professional, 66", 32# 
  Přidal : Jan Vošalík (vosalikjan@seznam.cz)
  Kategorie : Luky
  Skvělý stav. Střílená 2 sezóny - 1x sport, já 1x rekreačně. Jsou pro mě moc silná... Cena bez dopravy. Mohu poslat poštou na dobírku.
  Cena:2990