BOWS CLUB "CHIMERA"

  • Členství
  • Střelnice
  • Kontakt
  • Diskuze
  • Bazar
  • Diskusní fórum

    Diskuzní fórum není moderováno. Pro přispívání do diskuse není nutné se registrovat. Neomezujeme anonymitu přispěvatelů, ale na druhé straně očekáváme, že této možnosti nebudou zneužívat. Chiméra HK nenese odpovědnost za obsah této diskuze.

    CAPTCHA
    Ludek
    Tak ja gratuluji Ladovi k 225bodum trrb, sice me prestrilel na body (215bb), ale jsem spokojen, pohodová skupina, sice jsme prisli myslím jako poslední, ale kam spěchat, ze jo? Trať bych si troufnul říct, ze byla možná težší tak jak psal Turbo nez pred týdnem, ale nedá se to srovnávat, jiná zvířata, jiné vzdálenosti. Hlavně prekvapil 9 z Vorau. Tak Martinovi gratuluju v trrb ke tretímu místu. A skoda ze Ivos nebyl zavodit pred týdnem to by vam asi zavaril v TRRB.
    pu
    tak ráno byli ambice tak na 210 - 213 - ale jak to žačlo 5,5,5,8, 0 tak to byl mazec do půlky 80 a měl sem hoňku abych se vubec někam dohrabal.prostě to dneska byla pudová záležitost akorát to moc nešlo. tak gratuluju chimeře(tedy ladovi Kolinkovi) a Ludankovi že drželi barvy klubu. a protože sem byl na kosti poprvé - tak musim říct že trat byla dost dobrá ( Franta s Doudou dodrželi standard a díky taky milušce ) a ve srovnání s EC bych si troufnul tvrdit že i těžší. ale kdo by stál o lehký tratě žejo? tak čus za pár v Praze.... turbo
    Ludek
    hlásím cíl splnen .
    Ludek
    no tak jake mate pocity pred zitrkem? Tesite se? trenovali ste? Bude vedro, vemte si hodne pití . Udelá to Franta tezký nebo lehký?
    Ludek
    ten plot ale dělá kvuli střílení , jinak by se na to vybodl
    Moník
    jejej, prosím tě a kde tě ta tvoje manželka objevila?pak už nevím co poradit.Asi to budu muset doma taky zavést.Ale trochu útěchy...je mi tě líto s bolavou pusou a tolik práce, no pašák.
    pu
    ted už vím co znamená zasypat manželku zlatem - myslim že je to jediný přijatelný způsob jak se jí zbavit a nebýt trestně odpovědný - jen toho zlata musí být tak 1000 kilo a sypat tak z 5 metrů výšky.
    pu
    botičky má dcera mamina si přinesla několik balíčků a mysle nenápadně s nima zamířila trovnou nahoru.Pak si poručila asi 500 kg mulče, odrýpat drn kolem malim cca,35 m2 zasypat tím mulčem , zlikvidovat další tunu drnů a když už to všechno v potu tváře bylo tak si všimla že není dodělanej plot a vubec jí nevadí že další planky budou až v pondělí. mezi tím postříkat merunku, dojet na nákup, pro holku do školky koupiot kytku pro uču na angličtinu - ještě štěstí že tam nemusim. a navíc dochází mi aulin. tak kde je ten ženskej rozum ???????????,,
    Moník
    Pavle,jak manželka rozum, ty ho máš mít,po víkendu mimo domov, letní šatečky a botky k tomu a Kost je tvoje i bez rozumu. Doufám,že tam budete, protože já se potřebuju domluvit na ..... spoustě věcí.Tak zítra čau.
    Ludek
    to nevim, ale dneska me v praci asi jebne, vubec to neutíká
    pu
    DOTAZ - kdy bude aktualizovaný pruběžný pořadí EC po 3. kole ?? to byl jen dotaz, dík za info.turbo
    Ludek
    Uz mame na webu fotky, ale jak jsem to resizoval, tak sem to blbe prejmenoval a ty co jsou na konci meli byt na zacatku, ty jsou ze stavby trate okolo sjedovky. Kdo by chtel fulsize obrazek 3mega muze se mi ozvat.
    Ludek
    mno Turbo, nechci byt hnusny, ale asi budu, ale která manzelka má rozum?
    pu
    forma je určitě dobrá Ludánek včera abstinoval -ale já myslim že takhle se forma neladí.... já už sem snížil dávky aulinu na jeden denně. tak to snad bude taky dobrý. no a jestli dostane manželka rozum tak se na kosti sejdeme. jestli ne - tak jindy...
    Ludek
    Ale ani se neptej, ani sem na to nesah, ve stredu sem si strelil asi ctvrt hodky. Neni cas, prej furt strilím, furt sem v cudu a nic doma nedelam . Ale cil je jasny na zítra: bez outu a pres 200 , a hlavne se trefit z te skaly dolu, byva tam krocan myslim.