BOWS CLUB "CHIMERA"

  • Členství
  • Střelnice
  • Kontakt
  • Diskuze
  • Bazar
  • Diskusní fórum

    Diskuzní fórum není moderováno. Pro přispívání do diskuse není nutné se registrovat. Neomezujeme anonymitu přispěvatelů, ale na druhé straně očekáváme, že této možnosti nebudou zneužívat. Chiméra HK nenese odpovědnost za obsah této diskuze.

    CAPTCHA
    ludek
    no myslim ze mas tu medaily, protoze ti madari v poharu byli jako seniori, tudiz jako dospeli jste byli jen 4 a v mr cr vas sloucili proste do jedny kupy, takze vas bylo pak 6 a hned si mel medaili
    mýša
    děkuji Pepo. Ale já nejsem pyšný. Jenom na výsledek. Bavil jsem se s Maďary a ani oni lecos nepochopili. V poháru jsem neměl medaili, ponivač jsme byli jenom 4 a pak jsem jí najednou dostal za MČR kde PB-HB není a bronz a stříbro dostali Maďaři.To jsem v jiných sportech nezažil. Schválně se na to zeptám Standy. Ale medaili si nechám. Mám ji rád
    Ludek
    No tak Miša udělal pěkný výsledek, tak se mu ani nedivím. Taky jemu blahopřeju k titulu. Ja bych takovým typem luku netrefil ani vrata od stodoly, o to je to vetsi umení se tím pak trefit a vyhrát. A Pepo kdybys potřeboval poštelovat vercajk, nebo poradit, tak vim jak na to, aby to strilelo o 30% lip ))) Lu
    jelínek
    Pavle ten jedovatý zub je venku, tak stebou už bude řeč.A všimli jste si všichni,jak v neděli byl Míša Sodja pyšný.
    turbo
    .... a Mam pruser : asi při uklízení zvířat do vozíku jsem ztratil "nařaďový nuž" s kleštičkama - Letherman. zjistil sem to až ted doma ?? Prosím pokud ho někdo našel dejte mi vědět MOOOC díky. turbo
    pu
    tak hošíci, zoubek je venku, zánět jako prase, - trpěl sem jako zvíře a mrzí mě že se to nezanítilo tak o jeden den dýl. v neděli sem střílel jak tydít. no co se mělo stát to se stalo. tak klukum a holkám gratuluju a za celou chimeru jsem rád že jsme se mohli zučastnit , pomoci, a být při tom - hlavní cíl myslimjsme splnili všichni -tj. porazili sme Ruperta a to se cení. nějakejch 250 s jedenáctkama by snad už brzy taky neměl být takovej problém - nebo máte někdo jinej názor??? Turbo
    Ludek
    To mi nemusis rikat, to vim ne?
    dave
    ty vole, luďo, ty seš džentlas!!!
    Ludek
    Tak sem se nastestí nepoblil. A gratuluju Ladisovi od nas z CHimery k titulu mistra čr v trrb, a 1. místu v poharovým zavode EC. Dleskovi k titulu vicemistra a 2. místu v EC. No a sobě gratuluji taky, i kdyz jsem teda nesplnil, co jsem si predsevzal, tedy blahopreju si k 2. místu v BB , No a Libichov se blýsknul v BB v zenách, tak blahopreju Věře k 2. místu a Jituš ke 3. místu. Ahoj lu. A vidíme se doufám zase příští týden na Kosti.
    ludek
    Tomas chce abych sse cestou poblil. jede jak silenec. jeste zitrza mibude blbe. pepo mas sanci.
    jelínek
    A Lůdo je to tady, samozřejmě jsou to heci. Všem lukostřelcům Přeje S.K.Libichov pevnou ruku, rychlé a přesné šípy ,všichni ať udělají ten nejlepší výsledek.Standa se svým týmem udělá super trať a lukostřelbě zdar.
    Ludek
    Hm, to mame prima oddíl.
    Jelínek
    Vzkaz pro Tomáše L. To jak jsi mi to poradil opravdu to zlepšilo střelbu o dalších 30% díky za radu.
    pu
    pepino -co je ? ty nic nepíšeš?? to furt střílíš ?
    Ludek
    Pepo, co to na me sijes? Ze ty me chces rozhodit? Vis, ze se na trati, ani v celem arealu nesmi kourit? No nevim jak to tam prezijes .