BOWS CLUB "CHIMERA"

  • Členství
  • Střelnice
  • Kontakt
  • Diskuze
  • Bazar
  • Diskusní fórum

    Diskuzní fórum není moderováno. Pro přispívání do diskuse není nutné se registrovat. Neomezujeme anonymitu přispěvatelů, ale na druhé straně očekáváme, že této možnosti nebudou zneužívat. Chiméra HK nenese odpovědnost za obsah této diskuze.

    CAPTCHA
    pu
    hele Chlapi - vyjádřete se k tomu návrhu - my rádi uslyšíme vaše připomínky názory návrhy. turbo
    pu
    Vážení lukostřelci - vymysleli jsme v rámci závodu v Adršpachu -jakýsi vložený závod družstev - který by proběhl po ukončení závodu než se spočítají výsledky.Navrhujeme tato pravidla: družstva budou 4 členná, v družstvu může být libovolný druh luků a libovoný druh šípů(zatím vše pro TRRB TRLB a BB a PHBH - tedy zatím pro modré kolíky)), družstva jsou bez rozdílu kategorie(muži ženy junioři atd.) Bude se střílet finálovým způsobem na 6 3D terčů ,(12,10,8,5,0). Jak se bude střílet - v časovém limitu 2 min na družstvo a po dvojicích. po odstřílení terče šípy vytahne rozhodčí a družstvo postoupí na další metu. Kdo jste již zažili finále ME tak bychom chtěli použít podobný způsob.předpokládáme že družstev bude víc než 6 a budeme tedy střílet těch 6 terčů třeba na dvě kola nebo postavíme třeba 10 terčů to bychom ještě upřesnili. Přihlásit se budete moci v rámci přihlášek na závody , kde bude i tabulka pro družstva. Startovné vybírat nebudeme a ceny pro vítězné družstvo zajistíme. Je to pokus jak udělat ještě více zábavy ve sportovním stylu. Družstva si domlouvejte sami mezi sebou a určete si kapitána . Máme zájem vytvořit takovou tradici a a byli bychom rádi abyste napsali své připomínky, náměty a vaše názory na náš "trhlý nápad" .. turbo
    Ludek
    A ve fotbale vyhralo Spanelsko, fandil jsem jim
    Ludek
    Jinak 10 desitek a jedenactek je slusny vykon, at to bylo jakkoliv daleko. Tak ti Pepo blahopreju, na tyrsak 19. 7. jedes? No abych mel s kym pozavodit
    ludek
    ty vole Pepo, co to byl za zavod ze s Kosti kde si mel 174 maš ted 220? To mi teda vysvetli! A mel sem takový svrbení abych tam jel, ale Dlesek uz mel neco jinýho
    turbo
    pepino - koukal sem to bylo všechno na 10 metrů ??? jinak gratuluju byla první dvoustovka ?
    ludek
    no to sem se zrovna chtel zeptat jak jste tam dopadli. tak mi to sem napis. nebo odkaz na vysledky. ja si ted 14 dni odpocinu od luku a na tyrsaku chci zautocit na 250 bodu
    jelínek
    Ludo,Libichovští orli se připravují na Slovinsko,podívej se na výsledky v Mrlínku já a Věra ani kladky a kuše na nás pomalu nestačily.
    Ludek
    jo to je dobrý nápad s ochranou te diskuse, me ty kokotiny uz taky srali
    Bobr
    Posledni doubou se zacali pouzivat skripty ktere zaspamovavaly diskuze vsude kde to slo. Tak jsem dolu pridal kratkou otazku na kterou je potreba odpovedet aby se prispevek vlozil do databaze. To by snad pridavani nevyzadanych prispevku melo vyresit.
    Ludek
    A hlavne se snazte vy co jedete na BB
    Láďa
    Díky za blahopřání na slovinsku jím to s Petrem nasmíme nechat vyhrát.
    bobr
    Zdar vsichni, vcera mi Petr napsal pozadavky ohledne nove registrace. Zkratka receno to chce trochu prekopat ale vzhledem k tomu, ze se v pondeli stehuju a mam taky plno dalsi prace to nebude hotove drive nez koncem pristiho tydne. Mejte tedy prosim se mnou chvili strpeni.
    TURBO
    Vážení lukostřelci - vymysleli jsme v rámci závodu v Adršpachu -jakýsi vložený závod družstev - který by proběhl po ukončení závodu než se spočítají výsledky.Navrhujeme tato pravidla: družstva budou 4 členná, v družstvu může být libovolný druh luků a libovoný druh šípů(zatím vše pro TRRB TRLB a BB a PHBH - tedy zatím pro modré kolíky)), družstva jsou bez rozdílu kategorie(muži ženy junioři atd.) Bude se střílet finálovým způsobem na 6 3D terčů ,(12,10,8,5,0). Jak se bude střílet - v časovém limitu 2 min na družstvo a po dvojicích. po odstřílení terče šípy vytahne rozhodčí a družstvo postoupí na další metu. Kdo jste již zažili finále ME tak bychom chtěli použít podobný způsob.předpokládáme že družstev bude víc než 6 a budeme tedy střílet těch 6 terčů třeba na dvě kola nebo postavíme třeba 10 terčů to bychom ještě upřesnili. Přihlásit se budete moci v rámci přihlášek na závody , kde bude i tabulka pro družstva. Startovné vybírat nebudeme a ceny pro vítězné družstvo zajistíme. Je to pokus jak udělat ještě více zábavy ve sportovním stylu. Družstva si domlouvejte sami mezi sebou a určete si kapitána . Máme zájem vytvořit takovou tradici a a byli bychom rádi abyste napsali své připomínky, náměty a vaše názory na náš "trhlý nápad" .. turbo
    Ludek
    Laďo, jestli si Ladislav tak to mas dneska svatek, tak to ti preju vsechno nejlepsi, a mozna budu asi dneska prvni co?