BOWS CLUB "CHIMERA"

  • Členství
  • Střelnice
  • Kontakt
  • Diskuze
  • Bazar
  • Diskusní fórum

    Diskuzní fórum není moderováno. Pro přispívání do diskuse není nutné se registrovat. Neomezujeme anonymitu přispěvatelů, ale na druhé straně očekáváme, že této možnosti nebudou zneužívat. Chiméra HK nenese odpovědnost za obsah této diskuze.

    CAPTCHA
    Láďa
    Ludo spočital jsi tu Evropu já nemůžu některé e-maily otevřít tak stále nevím vísledky napiš to sem jestli můžeš.
    Bobr
    Nebude to tim ze jsou prazdniny, dovolene a zkratka kazdy relaxuje. A komu by se chtelo neco delat v tech vedrech.
    ludek
    A vubec kazdy na to ted sere a nikdo to tu necte, akorat my dva grafomani tu pisem.
    pu
    tak koukám že se moc družstevníků nenachází - libichov vykřikoval - a zatím nic - DOMINIK základna jak hrom a že by nebylo družstvo ??? a co taková 100 věžatá ? že by královskej nepostavil - chlapi pojdte do toho někdo začít musí a vubec....
    ludek
    ale no to vis to jsou jen takovy kecy jestli se nekdo chytne
    jelínek
    Lůdo vždyt to máte až na podzim tak je čas
    Ludek
    No a tech prihlašených je uz taky mraky, v BB akorat ja, tak to asi vyhraju sam nad sebou. No a v TRRB jsou jen tri a taky od nas, takze chimera zase same zlato.
    pu
    ahoj chcíplotiny ----- to bylo řečí , to bylo námětů - ted sou prázdniny a děláte jako byste tu ani nebyli- tak abyste věděli - já tu sem a doufám že zas někdo něco napíše- např. já se těším na tyršák v srpnu - a doufám že vás tam bude hodně. a tyka bych rád viděl ty družstva na Adršpach - nebojte se a pojdte do toho. družstva si mužete postavit jaký chcete - bez ohledu na příslušnost ke klubu.... en se domluvte m,ezi sebou a bude to super ahoj leto ahoj prazdniny ahoj luky a šípy. turbo
    pu
    tak chimera už nominovala družstva dokonce 3- a vy??
    Ludek
    Ahoj Petre a Bobre, dejte nekam uz tu tabulku z ec, jsem sliboval ze to bude raz, dva, tri, ctyri a uz to tyden visi u vas.
    Ludek
    Dekuji Pepo za prani, bude hezky tak si asi zastrilim , neboj na tyrsak se vcas prihlasim a kdyz mi to pujde tak vas .......... , no vsak vis
    Jelínek
    Tak co už došli pytlonoši. Co Standa Švarc je také pytlonoš.V Nepřevázce jsem se pokusil o pytlonoše a musím říci že všichni byly vzorní a toho se držme.Takže stále oficiální pytlonoš je Luděk.A Lůdo nejsi přihlášený na tyršák vyhrožuj jak nám to nandáš.Rosekáme tě na mraky už máme dost těch tvých 215 a více.Lůdo hezkou sobotu a neděli a celé tvé rodině.
    standa
    S tím bordelem máš pravdu. Než byl závod, sebrali jsme 5 pytlů. Dnes po závodě jsme sebrali 1 pytel nového po střelcích a další po kolemjdoucích. A takhle se to dělá 3 x do roka a nestačí to. U 22 je toho na kontejner, víme o tom, jen se to nikomu nechce zaplatit... Vzpomeňte si na Adršpachu až budete po střelcích uklízet..., takže radějí každý svůj černý pytel s sebou.
    jelínek
    Lůdo nezlehčuj funkci pytlonoše,jednou tě tvůj nadřízený pan Pavel Urban určil tak to musíš vykonávat.Pokud na to nestačíš vem někoho z rodiny.Ještě je možnost si ve svém oddíle vychovat nástupce. Však ty si poradíš.A zjisti zda licence pytlonoše se vztahuje také na EC,jsi opravdu pytlonoš dle EAA
    Ludek
    tak uz nechte pytle pytlema a priste si kazdy vemte svuj na bordel jo? A chimeraci kteri jedete do Pezinku dejte Petrovi vedet, aby zajistil ubytovani pro vsechny, dejme tomu ze do konce týdne?