BOWS CLUB "CHIMERA"

  • Členství
  • Střelnice
  • Kontakt
  • Diskuze
  • Bazar
  • Diskusní fórum

    Diskuzní fórum není moderováno. Pro přispívání do diskuse není nutné se registrovat. Neomezujeme anonymitu přispěvatelů, ale na druhé straně očekáváme, že této možnosti nebudou zneužívat. Chiméra HK nenese odpovědnost za obsah této diskuze.

    CAPTCHA
    mýša
    když si otevřeš přihlášky, objeví se seznam přihlášených. Vůbec nechápu, jak se můžou lidé, kteří loví pěnová zvířátka v orkánu Ema a občas se i trefí obávat obtížnosti nějaké soutěže. Těším se jak malé dítě na hračku
    chipper
    Ahoj pro všechny kdo pojedou na Žleby nepočítat stím že to bude procházka zámeckým parkem pořádný boty ne tenisky a připravit se některá terénově náročná místa a hlavně psychicky slabší jedinci na umístění některých terčů trať je již rozplánovaná a tak se máte na co těšit
    Ludek
    A kde jako je videt kdo se uz prihlasil?
    turbo
    *** hoši pozor ***- kdo střílí BB - dobře si přečtěte přihlášené závodníky. Zvláště bych upozormil na písmeno " V " . a upřímě mě mrzí že to není TRRB. A na Vás v BB jsem silně zvědavej. K tomu *MASAKRU* Chimera přezbrojuje - nový luky , novej Elán. tak se uvidí.
    Laďa
    To by mě zajímalo co myslíte tím že to bude masakr.Že vy se těšíte na velkej objed po závodech,ale komu bude chutnat nejvíc.Dobrou chuť přeje Láďa Kolinko
    turbo
    pepino - myslim na to kudy Chodím,ale to bylo stejně tím že tam byla "Jituš". hele máte v praze zvěřinec. my jsme si to dneska odvezli - paráda. Tak čus na Liticích, Jo a koukej makat at ti mužu pogratulovat. to bude M A S A K R.
    Jelínek
    Pavle v Adru jsi šel s vítězem BB a když jsi mne držel bundu,sám jsi se nabídl,tak jsi se asi hodně naučil.Jsem rád že jsi učenlivý je to vidět na tvých výsledcích.I pro mne je čest být stebou ve skupině
    turbo
    ahoj všichni - nějak nám tady utichla diskuze - to se všichni připravujete na LITICE?? že nemáte čas něco napsat? Tak napíšu já, Já se moc těším....... myslim že Litice byli jsou a budou hodně těžkej závod, terén, zlomy , srázy,hradby, roklinky. Ověřil jsem si už v Adršpachu že když je kolem terče něco obrovskýho co člověk denně nevidí tak odhady vzdáleností jsou v tahu. Každej takovej terč je pro mě výzva. Tak že, čím Hůř tím líp. ahoj turbo
    JSz
    jo abych nezapoměl .. Chimeráci jedou co bohužel skoro všichni jen já ne Lukostřelbě zdar a lukostřelcům zvláště
    JSz
    Ted jsem si precetl diskuzi a koukám že je to tady trochu ostřejší. Jak to já chápu tak Milan byl po závodě trochu mrzutější, ale kdo z nás není když dá třeba jen 1 opravdu blběj aut. Pepo tvá reakce byla dle mého trochu přehnaná. Je snad dost viditelné - z učasti Milana na 3D závodech, že to nebere jako něco podružného a pitomého. Nevím jak ostaní, ale myslím že skoro každý z nás si, pokud byla možnost, picnul na nepovedený terč.A co se týče přetahování lidí, spíše to vidím tak, že občas se objeví někdo z prostředí kde střílí Milan než opačně. Neberte to jako obhajobu Milana nebo kritiku Pepi, je to jen můj názor. Přijde mi trochu smutné když je nás opravdu jen pár desítek... A jáá si rád dám panáka jak s Milanem tak Pepou, chlapi zdar Pepo závod byl pěknej.
    Laďa
    Turbo tak to moc díky budu mít 27.června svátek.A pro Peťu Dleska, chceš dovést ten tlustej šíp co se ti líbil v rakousku
    Laďa
    Ahoj Turbo jo přivez mi ho na litici stačí aby vydržel asi 50 výstřelů děkuji moc Láďa
    Ludek
    Na Litici ani nejezdete, mam 5. zakladku od ledna a konecne to vypada ze ji neurvu. Jak sem to pruboval tak to byla sama desitka
    Láďa
    Ahoj Turbo nejseš jedinej kdo blbne v lese potřeboval bych jedno zvířátko nemáš nějaké starší.Četl jem názor na rok 2009 a souhlasím jelikoš letos je závodů nějak povíc docela to leze do peněs a ještě si musím prohazovat šichty protože to jak na sviňu vychází když jdu do práce.S pzdravem Kolínko
    Jirka H.
    Ahoj Turbo Jo,Jo . Magor. Dobrý.