BOWS CLUB "CHIMERA"

  • Členství
  • Střelnice
  • Kontakt
  • Diskuze
  • Bazar
  • Diskusní fórum

    Diskuzní fórum není moderováno. Pro přispívání do diskuse není nutné se registrovat. Neomezujeme anonymitu přispěvatelů, ale na druhé straně očekáváme, že této možnosti nebudou zneužívat. Chiméra HK nenese odpovědnost za obsah této diskuze.

    CAPTCHA
    Mýša
    No jo. Pan Hujer to je snaživý student. Ten si ty výsledky zajistí.
    turbo
    to jo ale pan Lorenc se ještě nepřihlásil Tomáš Hřivnáč je taky profík,Koukal sem že pan Cigánek taky roste a pan Hujer - tak to je kapitola sama pro sebe. Prostě mistři svého oboru. a je to potřeba podporovat tuhle kategorii - protože jinde kolem nás to střílí možná víc lidí než reflexy. A hlavně ten luk coby cenu za první místo už máme zabalenej a je to dlouhej luk.
    Mýša
    Jak , trénovat ? Vždyť jsou v té kategorii 3!
    turbo
    jo a hlavní cena TRLB je novej luk tak se snažte trenujte at mate inspiraci.
    Jirka H.
    Pro Turba Oceňuji kladný přístup ke kladným hrdinům. Cedulku si vyrobím sám.
    ludek
    ten adresar Praha 2008 je samozejme 9.2.2008 Tyršův vrch hala 2D, ja dycky do cervna jeste pisu dycky o rok min nez si zvyknu.
    turbo
    Hujer - už tě poznávám - remcat remcat to by ti šlo.ale abys věděl že takový přístup oceňujeme na žlebech si tě vyfotíme nejmíň 3x portrét levobok a pravobok - vše s cedulkou to je Jirka Hujer. a dáme to do zlatýho rámečku. bude to lepší ?
    Bobr
    Tak to je možný jak jsem psal jen jsem dostal adresáře kde byly nakopírovány fotky. Měli by jste Petra tlačit ať mi to dává více zdokumentované. Pak nemusím hledat co kde a jak. Jinak spoždění bylo způsobeno tím, že jsem měl na reklamaci notebook. Se to pak všechno nahromadí.
    Jirka H.
    Obrázky stojí za prd. Poznal jsem se jen na dvou )
    ludek
    poslední 4 obrazky v praha 2008 budou asi ze zavodu 3d 5.1. Tyršův vrch
    ludek
    tak to neni problem, 9.2.2007 Tyršův vrch hala 2D, 23.2. Svojanov, 15.3. Litice. No ja vim, ze jsme se do tebe trochu opreli, no ale hlad po obrazcích je velký. tak dik.
    Bobr
    Tak jsem Vám tam doplnil fotky co jsem dostal od Petra. Uvítal bych ale kdybych měl trochu více informací o závodu. Ne jen adresář kde jsou fotky a kde se akorát dá usuzovat podle jeho názvu co to je vlastně za závod. Chtělo by to alespoň měsíc kdy se to konalo. Litice se myslím pořádají 2x do roka a nevím co tam napíšu do názvu až se budou konat podruhé (Litice2 ??? ).
    turbo
    tak jiříku - benzím nepočítej - mohl jsi jet na kole- ( už sem to zažil) hm tak to je blbost - benzím se počítat musí. já bych teda taky na kole nejel. 6 šípů není zas až tak špatný- když sem tam byl poprvé s dlouhým a větvičkama tak sem jich tam nechal 7 a z toho dva hned u rozstřelovacích pytlů. ---- ale bavilo mě to. letos jen jeden ale za to na 10 kousků. startovné je darda leč vzhledem k cenám a nákladům je to asi nutný zlo. Kdyby se podařil každý závod zasponsorovat tak by to bylo řešitelný - jenže tenhle sport moc realizace sponsorum nenabízí. Ale klub má větší sílu - pro klub mecenáše seženeš spíš- a z toho se dá pak hradit třeba to startovný. Napište jaký máte kdo zkušenosti se spozoringem . to by m,yslim bylo dobrý téma pro diskuzi.
    ludek
    a odecti obed 80, to bys utratil tak jako tak , pak to vychazi "podstatne" lip
    jirkaH.
    A to ještě neumím sčítat a počítal jsem jen tři šípy míst šesti. Ještě upřesním. Mne to stálo 3 dřeva- opravitelné.