BOWS CLUB "CHIMERA"

 • Členství
 • Střelnice
 • Kontakt
 • Diskuze
 • Bazar
 • Diskusní fórum

  Diskuzní fórum není moderováno. Pro přispívání do diskuse není nutné se registrovat. Neomezujeme anonymitu přispěvatelů, ale na druhé straně očekáváme, že této možnosti nebudou zneužívat. Chiméra HK nenese odpovědnost za obsah této diskuze.

  CAPTCHA
  Jelínek
  Reakce na článek Milan Hladil a kapr: kapr je terč 3D,až budu mít rybník tak vhodím kapra k rybníku škoda že vadi pouze tobě,který jsi ho netrefil a zkoušel jsi ho na druhý pokus po závodě a znovu netrefil.Nikdo jiný se k tomu nesnížil.Proč nekritizuješ lva,který se v našich zeměpisných šířkách nevyskytuje.Můj osobní názor : tvůj zájem je jediný všechny přetáhnout lidi na FITA kde tě asi tímto úkolem pověřili? Každý ať střílí to co se mu líbí a tam,kde je mu dobře.Překvapuje mne,že ty tak kvalitní střecec ( můj obdiv a vzor ) který umí vystřelit ze všeho a dosáhl si výsledků v České republice i Evropě se snižuješ k těmto závodům (o kterých píšeš) kde je ta pochybná lovecká image Já vžycky půjdu tam,kam budu chtít a nikdy se nenechám vmanipulovat nikým jiným nikam jinam.Dělej si všechno jak myslíš ale každý si musí najít svou cestu sám někdo ji najde dřív někdo později.Ti kdo chtějí vyjádřit svůj názor a nechtějí to učinit veřejně zde je mail info@lukostrelnice-libichov.cz
  Ludek
  Ahoj Pepo, ze bylo hnusne to na to ze sem neprijel nemelo vliv. Ale v duchu jsem vam fandil, jesti v te siberii budete strilet. Chtel jsme zkusit neco jiného. Podle bodu kolik bylo nastrileno si to ale postavil moc lehky ne?
  mh
  Můj mozek byl natolik zaneprázdněn sešrotováním nepochopitelné podívané na kapra, který na louce krade "vysoké" píci z krmelce, že jsem ho v následné roztržitosti minul, čímž jsem si zkazil dobrý pocit nejen na zbytek závodu, ale i na celé sobotní odpoledne. Tento příspěvek ale vkládám z jiného důvodu. Chci ti, Pepo, odpovědět tak trochu za Luďka. Myslím si, že on již pochopil, že tak ušlechtilý nástroj, jakým je BB, je určen na neporovnatelně lepší činnost a zábavu, než jen k vytváření pochybné "lovecké" image. No a v sobotu k tomu udělal první krok. A já vsadím boty, že se za nedlouho přidáš i ty.
  Jelínek
  Luďku co jsi to za chlapa,když začne trochu pršet, tak radši zalezeš do haly.Nebo venku nato nestačíš
  turbo
  hoši to byl masakr - když už ani 202 nestačí na bednu tak mi řekněte kam až se to požene. jinak Do libichova - dobrej závod.
  Jelínek
  Ahoj lidi kdo máte fotky z Nepřevázky z vyhlášení pošlete je prosím na info@lukostrelnice-libichov.cz rádi bychom je dali na stránky
  mh
  Napsal jsem něco pro ty majitele luků, kteří často navštěvují portál "www.lukostrelec.cz" a myslím si, že by se to mohlo hodit i pro řadu "3D-čkařů". Další můžeme probrat v Libichově nebo později.
  mh
  Kurňa chlapi, když jste mě na Svonanově lákali do vašeho klubu a já se zdráhal, tak to jsem ještě nevěděl, jak umíte žít po večerech a nocích před závodem. Ale teď už o tom pomalu začínám uvažovat trochu z jiného pohledu. Co tak člen- host.
  turbo
  Chimero - odjezd do Boleslavi v sobotu v 7.30 sraz u mě.
  turbo
  Milane - ani nevíš, že to co jsi napsal platí doslova a do písmene. a největší kaňour - tak to už nechám vyprávět PEPU- konec konců byly to jeho zážitky- že Pepino.
  mh
  Reaguji na reaguji..., Pepo, ty jsi s nimi spal? V posteli? Tý jo, a kdo z nich je největší "kaňour"?
  Jelínek
  Reaguji co je to za lidi ta Chimera, v roce 2007 jsem jel den předem na závod který se konal na Svojanově,strávil jsem s těmi to zázračnými lidmi večer a noc před závodem.Vím co pijí,jedí,jak spí .Tak opravdu pozor na ně.
  Láda
  Tak musím pochválit CHiméru jak zabodovali na Svojanově,mě se moc nedařilo,ale doufám že se ni spraví chutˇv Libichově.Těším se že si to užijeme zdravi Láda Kolínko
  Ludek
  Ahoj Pepo, gratuluji ti k 2. místu, akorat me mrzí ze si byl lepsi jen o 2 body. Jak mas nastavený tiler? kde ma byt ta vetsi vzdalenost nahore nebo dole?
  turbo
  To je tím ovzduším kolem HK - chodíme na procházky k Labi - krmíme Sysli , máme u nás dobrý pivko a na Svojanově to byla spíš náhoda. Není kumšt dosáhnout "vítězství", ale obhájit ho. Tak doufám ,že nám to pepíček v Boleslavi hezky postaví a my budeme mít zase KLIKU. turbo PS jo a na bedně jsem byli 4 -2x TRRB a 2x BB